SI
Show menu

LOKACIJE IN KONTAKTI

Lokacije

DVOR JEZERŠEK & AKADEMIJA JEZERŠEK

Zgornji Brnik 63, 4207 Cerklje na Gorenjskem
T: 04 252 94 00
Za informacije o Akademiji Jezeršek smo vam na voljo, vsak delovnik med 9.00 in 17.00
E: dvor@jezersek.si
E: akademija@jezersek.si
Več>>


RESTAVRACIJA BLEJSKI GRAD

Grajska cesta 61, 4260 Bled
T: 04 620 34 44
T: 01 361 94 10
E: bled@jezersek.si
Več>>


HIŠA KULINARIKE JEZERŠEK (sedež podjetja Jezeršek gostinstvo d.o.o.)

Sora 1a, 1215 Medvode
T: 01 361 94 21
E: info@jezersek.si
Več >>

Kontakti

VODSTVO PODJETJA
Martin Jezeršek, generalni direktor / martin@jezersek.si
Franc Jezeršek, prokurist / franc@jezersek.si
Jure Jezeršek, poslovni direktor / jure@jezersek.si
Luka Jezeršek, vodja kuhinj / luka@jezersek.si
Rok Jezeršek, vodja tehnične službe / rok@jezersek.si
Aljaž Toplak, direktor poslovnih enot / aljaz@jezersek.si
PRODAJA IN MARKETING
Primož Križnar, vodja prodaje in načrtovanja dogodkov 01 361 94 21; 031 318 445 primoz@jezersek.si
Tamara Buh, prodaja in načrtovanje dogodkov 01 361 94 16 tamara@jezersek.si
Simon Černe, vodja projektov 01 235 09 52 simon@jezersek.si
Gorazd Skrt, predstavnik za italijanski trg +39 348 2262089 gorazd.skrt@soracatering.com
Katja Šturm, vodja marketinga in PR 01 361 94 13 katja@jezersek.si
Urška Verč, asistent v marketingu in PR 01 361 94 13 urska@jezersek.si
FINANČNO-RAČUNOVODSKA SLUŽBA
Katja Košir, vodja finančno-računovodske službe 01 235 09 54 katja.kosir@jezersek.si
Helena Režek, finance 01 361 94 18 helena@jezersek.si
Amela Marinček, prejeti računi in saldakonti dobaviteljev 01 361 94 12 amela@jezersek.si
Danijela Babić, izdane fakture, saldakonti kupcev in kompenzacije 01 361 94 19 danijela@jezersek.si
KADROVSKA SLUŽBA
Anamarija Mis, koordinator kadrov 01 235 09 53 anamarija@jezersek.si
NABAVNA SLUŽBA
Mitja Balažic, vodja nabave 041 886 792 mitja@jezersek.si
DVOR JEZERŠEK, RESTAVRACIJA BLEJSKI GRAD, GRAJSKA KAVARNA
Ivan Jeger, F&B Manager 040 205 577 ivan@jezersek.si
Maruša Narobe, rezervacije Dvor Jezeršek (gostilna, hotel) 04 25 29 400 dvor@jezersek.si
Eva Brglez, Akademija Jezeršek 04 25 29 400 akademija@jezersek.si
Meta Vavpot, rezervacije Restavracija Blejski grad 01 361 94 10 bled@jezersek.si

Pošljite nam sporočilo

Želite, da vam pripravimo ponudbo ali nas želite kaj vprašati? Izpolnite obrazec in potrudili se bomo s čim hitrejšim odgovorom. Veseli bomo vsakega vašega sporočila.
Pišite nam