SI
Show menu

LOKACIJE IN KONTAKTI

Lokacije

DVOR JEZERŠEK & AKADEMIJA JEZERŠEK
Zgornji Brnik 63, 4207 Cerklje na Gorenjskem
T: 04 252 94 00
Za informacije o Akademiji Jezeršek smo vam na voljo, vsak delovnik med 9:00 in 17:00
E: info@jezersek.si
E: akademija@jezersek.si
Več>>

HIŠA KULINARIKE JEZERŠEK & CATERING
Sora 1a, 1215 Medvode
T: 01 361 94 21
E: gostinstvo@jezersek.si
Več >>

RESTAVRACIJA BLEJSKI GRAD
Grajska cesta 61, 4260 Bled
T: 01 361 94 16
T: 04 62 03 444 (rezervacija miz)
E: gostinstvo@jezersek.si
Več>>

Kontakti

VODSTVO PODJETJA
Martin Jezeršek, generalni direktor / martin@jezersek.si
Franc Jezeršek, odgovorna oseba - prokurist /
Jure Jezeršek, poslovni direktor / jure@jezersek.si
Luka Jezeršek, vodja kuhinje / luka@jezersek.si
Rok Jezeršek, vodja nabave / rok@jezersek.si
PRODAJA IN MARKETING
Primož Križnar, vodja prodaje 01 361 94 21; 031 318 445 primoz@jezersek.si
Tamara Buh, organizacija dogodkov in prodaja 01 361 94 16 tamara@jezersek.si
Gorazd Skrt, predstavnik za italijanski trg +39 348 2262089 gorazd.skrt@soracatering.com
Katja Šturm, vodja marketinga 01 361 94 13 katja@jezersek.si
PE DVOR JEZERŠEK
Špela Triller, vodja PE Dvor Jezeršek 04 25 29 400 spela@jezersek.si
Eva Brglez, Akademija Jezeršek 04 25 29 400 eva@jezersek.si
RESTAVRACIJA BLEJSKI GRAD&KAVARNA
Aljaž Toplak, vodja gostinstva Blejski grad 04 62 03 444 aljaz@jezersek.si
FINANČNA SLUŽBA
Helena Režek, finance 01 361 94 18 helena@jezersek.si
Anamarija Mis, izdane fakture 01 361 94 23 anamarija@jezersek.si
Amela Marinček, prejeti računi in saldakonti dobaviteljev 01 361 94 12 amela@jezersek.si
Danijela Babić, saldakonti kupcev in kompenzacije 01 361 94 19 danijela@jezersek.si

Pošljite nam sporočilo

Želite, da vam pripravimo ponudbo ali nas želite kaj vprašati? Izpolnite obrazec in potrudili se bomo s čim hitrejšim odgovorom. Veseli bomo vsakega vašega sporočila.
Pišite nam